JAE Electronics D*C-20-24S-10000
D*C-20-24S-10000 picture photo
Mfg. Part Number
D*C-20-24S-10000
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts
Brief Description
CONN DSUB 24POS SOCKET
Datasheet Download
D*C-20-24S-10000.pdf
Availability of D*C-20-24S-10000
QUANTITY
D*C-20-24S-10000 Order Process
Ship out your order
Specifications of D*C-20-24S-10000
Internal Part NumberEIS-D*C-20-24S-10000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Contacts
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D*C-20-24S-10000
Related LinksD*C-20-2, D*C-20-24S-10000 Datasheet, JAE Electronics Distributor
D*C-20-24S-10000 Details Description
Related parts for D*C-20-24S-10000
IC MPU RESET CIRCUIT 3.06V SOT23 datasheet.pdf
RES SMD 866 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 20 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN STACKER 50POS 2MM SMD datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD 1X2 16TSSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 3A 12V 5.0VOUT SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 300 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 14 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB datasheet.pdf
SLC STRIP SMT CONN 2MM datasheet.pdf