TE Connectivity Raychem Cable Protection D-146-50-4CS1370
D-146-50-4CS1370 picture photo
Mfg. Part Number
D-146-50-4CS1370
Manufacturer
Product Category
Solder Sleeve
Brief Description
SOLDERSLEEVE
Datasheet Download
D-146-50-4CS1370.pdf
Availability of D-146-50-4CS1370
QUANTITY
D-146-50-4CS1370 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-146-50-4CS1370
Internal Part NumberEIS-D-146-50-4CS1370
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,500
Category Cables, Wires - Management
FamilySolder Sleeve
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-146-50-4CS1370
D-146-50-4CS1370 Details Description
Related parts for D-146-50-4CS1370
IDC CABLE - MCF16K/MC16M/MCF16K datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.2KV 70A DO203AB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 332 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 10% 100VDC AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
RES 931 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf