TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine D-500-0455-2-613-240
D-500-0455-2-613-240 picture photo
Mfg. Part Number
D-500-0455-2-613-240
Datasheet Download
D-500-0455-2-613-240.pdf
Availability of D-500-0455-2-613-240
QUANTITY
D-500-0455-2-613-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-500-0455-2-613-240
Internal Part NumberEIS-D-500-0455-2-613-240
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-500-0455-2-613-240
D-500-0455-2-613-240 Details Description
Related parts for D-500-0455-2-613-240
CAP TANT 2.2UF 20V 10% RADIAL datasheet.pdf
IC BUS TRANSCVR 8BIT 24TSSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 5A TO263-5 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 4POS PIN datasheet.pdf
DCDC CONVERTER 15VOUT 1W datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 6.3A 5.7 MOHM SMD datasheet.pdf