TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine D-500-0458-2-612-240
D-500-0458-2-612-240 picture photo
Mfg. Part Number
D-500-0458-2-612-240
Datasheet Download
D-500-0458-2-612-240.pdf
Availability of D-500-0458-2-612-240
QUANTITY
D-500-0458-2-612-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-500-0458-2-612-240
Internal Part NumberEIS-D-500-0458-2-612-240
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-500-0458-2-612-240
D-500-0458-2-612-240 Details Description
Related parts for D-500-0458-2-612-240
MOSFET N-CH 240V 0.16A TO92-3 datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 14.96"L X 10.24"W datasheet.pdf
LED PERMA LIGHT YELLOW datasheet.pdf
WIRE DUCT ROUND PVC BLACK datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 0.5% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 63V THRU HOLE datasheet.pdf