TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine D-500-0465-2-613-120
D-500-0465-2-613-120 picture photo
Mfg. Part Number
D-500-0465-2-613-120
Datasheet Download
D-500-0465-2-613-120.pdf
Availability of D-500-0465-2-613-120
QUANTITY
D-500-0465-2-613-120 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-500-0465-2-613-120
Internal Part NumberEIS-D-500-0465-2-613-120
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-500-0465-2-613-120
D-500-0465-2-613-120 Details Description
Related parts for D-500-0465-2-613-120
IC FPGA 147 I/O 208QFP datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
CABLE STRAIN RELIEF 2MM 20POS datasheet.pdf
CAP FILM 2000PF 3% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 22UF 10V X5R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V 1% BP 0805 datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 20ppm 8pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 9.76M OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf