TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine D-500-L455-4-613-240
D-500-L455-4-613-240 picture photo
Mfg. Part Number
D-500-L455-4-613-240
Manufacturer
Product Category
Specialized Cable Assemblies
Brief Description
IN LINE COUPLERS
Datasheet Download
D-500-L455-4-613-240.pdf
Availability of D-500-L455-4-613-240
QUANTITY
D-500-L455-4-613-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-500-L455-4-613-240
Internal Part NumberEIS-D-500-L455-4-613-240
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilySpecialized Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-500-L455-4-613-240
D-500-L455-4-613-240 Details Description
Related parts for D-500-L455-4-613-240
CONN FFC VERT 17POS 1.27MM PCB datasheet.pdf
CAP FILM 0.91UF 3% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
CBL ASSY DIN MALE 6' SHLD 7POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
RES 0.499 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 100PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS 3.81MM GREEN datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.31V 150MW SSMINI2 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
PWRBLADE R/A LF HDR datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 500V X7R 1210 datasheet.pdf