TE Connectivity Raychem Cable Protection D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
D-SCE-1K-9.5-50-S1-9 picture photo
Mfg. Part Number
D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
HEATSHK 9.5MM ID 50MM L PRESCORE
Datasheet Download
D-SCE-1K-9.5-50-S1-9.pdf
Availability of D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
QUANTITY
D-SCE-1K-9.5-50-S1-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
Internal Part NumberEIS-D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
SeriesD-SCE
Packaging1000 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsT200, T208M, T212M, T312M, TE3112 and TE3124 Thermal Transfer Printers
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
D-SCE-1K-9.5-50-S1-9 Details Description
Related parts for D-SCE-1K-9.5-50-S1-9
CAP CER 1000PF 100V X8R 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 1W DO204AL datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92-3 datasheet.pdf
CABLE ASSY 50POS MDR-MDR PLUG 5M datasheet.pdf
CARDEDGE 70POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 112POS .050 datasheet.pdf
IC CONFIG MULTIPLE FUNCT 6TSSOP datasheet.pdf
IC MCU LV 32BIT 32K FLASH 44PLCC datasheet.pdf
FIXED IND 47NH 600MA 130 MOHM datasheet.pdf
RES 330 OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf