FFF D37P80C4PV00LF
D37P80C4PV00LF picture photo
Mfg. Part Number
D37P80C4PV00LF
Brief Description
CONN D-SUB 37POS PRESS FIT
Datasheet Download
D37P80C4PV00LF.pdf
Availability of D37P80C4PV00LF
QUANTITY
D37P80C4PV00LF Order Process
Ship out your order
Specifications of D37P80C4PV00LF
Internal Part NumberEIS-D37P80C4PV00LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package90
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D37P80C4PV00LF
Related LinksD37P80C, D37P80C4PV00LF Datasheet, FFF Distributor
D37P80C4PV00LF Details Description
Related parts for D37P80C4PV00LF
FIXED IND 39UH 1.28A 160 MOHM datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH datasheet.pdf
MODULE SDRAM DDR 64MB 200SODIMM datasheet.pdf
Connector Receptacle 28 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER LVPECL 24-TSSOP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
IC TRUETOUCH CAPSENSE datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 40 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A SYNC datasheet.pdf