FFF D37P80C4PV00LF
D37P80C4PV00LF picture photo
Mfg. Part Number
D37P80C4PV00LF
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN D-SUB 37POS PRESS FIT
Datasheet Download
D37P80C4PV00LF.pdf
Availability of D37P80C4PV00LF
QUANTITY
D37P80C4PV00LF Order Process
Ship out your order
Specifications of D37P80C4PV00LF
Internal Part NumberEIS-D37P80C4PV00LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package90
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D37P80C4PV00LF
Related LinksD37P80C, D37P80C4PV00LF Datasheet, FFF Distributor
D37P80C4PV00LF Details Description
Related parts for D37P80C4PV00LF
RES SMD 1.37K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 115 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 WW datasheet.pdf
RES 56.2K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SPDT 4A AT 28 VDC datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.4V 500MW SOD123 datasheet.pdf
IC CPLD 128MC 12NS 100TQFP datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 8A 250VAC 80VDC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
TVS DIODE 40VWM 64.5VC P600 datasheet.pdf
120 dB Range (3 nA to 3 mA) Dual Logarithmic Converter IC datasheet.pdf