FFF D37S24B4GL00LF
D37S24B4GL00LF picture photo
Mfg. Part Number
D37S24B4GL00LF
Brief Description
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT
Datasheet Download
D37S24B4GL00LF.pdf
Availability of D37S24B4GL00LF
QUANTITY
D37S24B4GL00LF Order Process
Ship out your order
Specifications of D37S24B4GL00LF
Internal Part NumberEIS-D37S24B4GL00LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D37S24B4GL00LF
Related LinksD37S24B, D37S24B4GL00LF Datasheet, FFF Distributor
D37S24B4GL00LF Details Description
Related parts for D37S24B4GL00LF
CONN HSG RCPT 53POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
RES 13.7 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 25000UF 75V SCREW datasheet.pdf
IC FPGA 488 I/O 652BGA datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 1GSPS 292BGA datasheet.pdf
DIODE ZENER 25V 10W DO213AB datasheet.pdf
CAP TANT POLY 100UF 10V AXIAL datasheet.pdf
RES 59K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 2.7NF 3.5% 1000VDC RAD datasheet.pdf