FFF D37S24B6GI00LF
D37S24B6GI00LF picture photo
Mfg. Part Number
D37S24B6GI00LF
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Datasheet Download
D37S24B6GI00LF.pdf
Availability of D37S24B6GI00LF
QUANTITY
D37S24B6GI00LF Order Process
Ship out your order
Specifications of D37S24B6GI00LF
Internal Part NumberEIS-D37S24B6GI00LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D37S24B6GI00LF
Related LinksD37S24B, D37S24B6GI00LF Datasheet, FFF Distributor
D37S24B6GI00LF Details Description
Related parts for D37S24B6GI00LF
TRANS PNP DARL 100V 2A DPAK datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 300V 30A CHASSIS datasheet.pdf
IC MPU MPC85XX 1.2GHZ 783FCBGA datasheet.pdf
IC GATE DVR 9A NON-INV 8DIP datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25.4MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 3.83K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
Connector Socket 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf