Amphenol Aerospace Operations D38999/20FE2AD
D38999/20FE2AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20FE2AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 39C 38#22D 1#8 TWIN PIN RE
Datasheet Download
D38999/20FE2AD.pdf
Availability of D38999/20FE2AD
QUANTITY
D38999/20FE2AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20FE2AD
Internal Part NumberEIS-D38999/20FE2AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20FE2AD
Related LinksD38999/, D38999/20FE2AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20FE2AD Details Description
Related parts for D38999/20FE2AD
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 2.87KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANSFORMR CCFL 2.5W 20V 5MA SMD datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 18POS 5A datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf