Amphenol Aerospace Operations D38999/20JD18PA-LC
D38999/20JD18PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JD18PA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN
Datasheet Download
D38999/20JD18PA-LC.pdf
Availability of D38999/20JD18PA-LC
QUANTITY
D38999/20JD18PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JD18PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JD18PA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JD18PA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JD18PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JD18PA-LC Details Description
Related parts for D38999/20JD18PA-LC
RELAY SSR 120VAC 2A TRIAC 4-SIP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 1A 8SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.15A 8MSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 3A TO263-5 datasheet.pdf
8CKT 1.25MM W-W CONN PLUG HOUS datasheet.pdf
2W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE datasheet.pdf
HD SMT datasheet.pdf
XLAMP CXA 1304 LED datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf