Amphenol Aerospace Operations D38999/20JD19HC-LC
D38999/20JD19HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JD19HC-LC
Brief Description
CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS
Datasheet Download
D38999/20JD19HC-LC.pdf
Availability of D38999/20JD19HC-LC
QUANTITY
D38999/20JD19HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JD19HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JD19HC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JD19HC-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JD19HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JD19HC-LC Details Description
Related parts for D38999/20JD19HC-LC
RES SMD 13 OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOT323 datasheet.pdf
IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 270PF 630V C0G 1206 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 1MA 20V datasheet.pdf
LABEL 5X3" BLACK ON GREEN 50/PK datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES 5.23 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIP CABLE M-F 24POS datasheet.pdf
Virtex-II 1.5V Field-Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 10000PF 630V 10% RADIAL datasheet.pdf