Amphenol Aerospace Operations D38999/20JE26HE
D38999/20JE26HE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JE26HE
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Datasheet Download
D38999/20JE26HE.pdf
Availability of D38999/20JE26HE
QUANTITY
D38999/20JE26HE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JE26HE
Internal Part NumberEIS-D38999/20JE26HE
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JE26HE
Related LinksD38999/, D38999/20JE26HE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JE26HE Details Description
Related parts for D38999/20JE26HE
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
RES 6.8 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
FMBC INPUT FILTER 3PHASE 80A datasheet.pdf
RES 4.64K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 22 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE SKT datasheet.pdf
REED SENSOR W/INTEGRAL FLOAT datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 5POS datasheet.pdf
ATTENUATOR 3 DB DC 26.5GHZ datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 700MA 220 MOHM datasheet.pdf