Amphenol Aerospace Operations D38999/20JF18SB-LC
D38999/20JF18SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JF18SB-LC
Brief Description
CTV 18C 14#22D 4#8 TWIN SKT RE
Datasheet Download
D38999/20JF18SB-LC.pdf
Availability of D38999/20JF18SB-LC
QUANTITY
D38999/20JF18SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JF18SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JF18SB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JF18SB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JF18SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JF18SB-LC Details Description
Related parts for D38999/20JF18SB-LC
MOSFET N-CH 60V 70A TO-247AC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 6.7A TO-3PF datasheet.pdf
IC SUPERVISOR CPU 4K EE 8-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 330PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG SOCKET ASSY 20POS datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
RES SMD 706 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf