Amphenol Aerospace Operations D38999/20JF32HB
D38999/20JF32HB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JF32HB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/20JF32HB.pdf
Availability of D38999/20JF32HB
QUANTITY
D38999/20JF32HB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JF32HB
Internal Part NumberEIS-D38999/20JF32HB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JF32HB
Related LinksD38999/, D38999/20JF32HB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JF32HB Details Description
Related parts for D38999/20JF32HB
IC REG LDO 10V 0.4A SOT223 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
DIN RAIL TERM BLOCK SCREW TERM datasheet.pdf
OSC MEMS 68.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 25-75VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN datasheet.pdf