Amphenol Aerospace Operations D38999/20JJ24HA-LC
D38999/20JJ24HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JJ24HA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20JJ24HA-LC.pdf
Availability of D38999/20JJ24HA-LC
QUANTITY
D38999/20JJ24HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JJ24HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JJ24HA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JJ24HA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JJ24HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JJ24HA-LC Details Description
Related parts for D38999/20JJ24HA-LC
CONN RECEPT PIN .025-.037" .063" datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS DL R/A 15AU SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
DIODE ZENER 27V 3.2W POWERMITE datasheet.pdf
MODULE EVAL FOR AMC1210 datasheet.pdf
RES 23.7 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS INLINE PIN datasheet.pdf
750 TB SOCKET CLOSE VER datasheet.pdf
27 MODII HDR SRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
CAP TRIM 4.5-36PF 100V THRU HOLE datasheet.pdf