Amphenol Aerospace Operations D38999/20JJ24HD-LC
D38999/20JJ24HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JJ24HD-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20JJ24HD-LC.pdf
Availability of D38999/20JJ24HD-LC
QUANTITY
D38999/20JJ24HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JJ24HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JJ24HD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JJ24HD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JJ24HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JJ24HD-LC Details Description
Related parts for D38999/20JJ24HD-LC
IDC CABLE - ASC26H/AE26M/ASC26H datasheet.pdf
RES 2.21 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.33M OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 280 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC FPGA 130 I/O 208PQFP datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 1.2A 100 MOHM TH datasheet.pdf
CAP CER 56PF 250V NP0 0505 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT datasheet.pdf
IC SENSOR TEMP/RH DGTL 6DFN IND datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 25V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT datasheet.pdf