Amphenol Aerospace Operations D38999/20JJ24JB-LC
D38999/20JJ24JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20JJ24JB-LC
Brief Description
CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT
Datasheet Download
D38999/20JJ24JB-LC.pdf
Availability of D38999/20JJ24JB-LC
QUANTITY
D38999/20JJ24JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20JJ24JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20JJ24JB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20JJ24JB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20JJ24JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20JJ24JB-LC Details Description
Related parts for D38999/20JJ24JB-LC
RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 25W datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 16V 20% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 33.2KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CAP TOGGLE BAT GREEN datasheet.pdf
MOUNT CIRCULAR IC 0.075" datasheet.pdf
RES 36.5 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 174K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf