Amphenol Aerospace Operations D38999/20KB99BB
D38999/20KB99BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20KB99BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 7C 7#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20KB99BB.pdf
Availability of D38999/20KB99BB
QUANTITY
D38999/20KB99BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20KB99BB
Internal Part NumberEIS-D38999/20KB99BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20KB99BB
Related LinksD38999/, D38999/20KB99BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20KB99BB Details Description
Related parts for D38999/20KB99BB
RES 422K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 28V datasheet.pdf
IC VOLTAGE MON DUAL W/SUP 8TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 165MA 2.2 OHM TH datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 630V NP0 2220 datasheet.pdf
SWITCH SPDT 20A QC TERM 250V datasheet.pdf
RES SMD 953K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
IC BUFFER PCIE Z 72VFQFPN datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 250V X7T 2220 datasheet.pdf
VARISTOR 420V 400A DISC 5MM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM datasheet.pdf