Amphenol Aerospace Operations D38999/20KJ4SD
D38999/20KJ4SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20KJ4SD
Brief Description
TV 143C 48#20 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20KJ4SD.pdf
Availability of D38999/20KJ4SD
QUANTITY
D38999/20KJ4SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20KJ4SD
Internal Part NumberEIS-D38999/20KJ4SD
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20KJ4SD
Related LinksD38999/, D38999/20KJ4SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20KJ4SD Details Description
Related parts for D38999/20KJ4SD
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1/8" datasheet.pdf
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 470PF 16V NP0 0603 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
RES 690K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 100V CH 0603 datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
SNPPR HOSE CLAMP MAX 1.595'' datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156" datasheet.pdf