Amphenol Aerospace Operations D38999/20MD19AB
D38999/20MD19AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MD19AB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MD19AB.pdf
Availability of D38999/20MD19AB
QUANTITY
D38999/20MD19AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MD19AB
Internal Part NumberEIS-D38999/20MD19AB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MD19AB
Related LinksD38999/, D38999/20MD19AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MD19AB Details Description
Related parts for D38999/20MD19AB
RES SMD 4.3K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 56PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 120UH 2.6A 59 MOHM TH datasheet.pdf
IC FPGA 338 I/O 484CSPBGA datasheet.pdf
SWITCH SIDE-ROTARY W/ROD SPDT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
IC SBC CAN HS 5.0V 32SOIC datasheet.pdf
IC MCU ARM 1MB FLASH 144MAPBGA datasheet.pdf
3.50MM EURO PLUG VERT FWE GRN 9C datasheet.pdf