Amphenol Aerospace Operations D38999/20ME26AD
D38999/20ME26AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ME26AD
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Datasheet Download
D38999/20ME26AD.pdf
Availability of D38999/20ME26AD
QUANTITY
D38999/20ME26AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ME26AD
Internal Part NumberEIS-D38999/20ME26AD
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ME26AD
Related LinksD38999/, D38999/20ME26AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ME26AD Details Description
Related parts for D38999/20ME26AD
CONN EDGECARD 20POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP CER 16PF 25V T2H 0201 datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 500MW TUMD2 datasheet.pdf
RES 0.499 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ZACK STRIP 10-SECTION WHITE datasheet.pdf
DIP CABLE 10POS datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
LED CLUSTER T3 1/4 YLW 592NM 28V datasheet.pdf