Amphenol Aerospace Operations D38999/20MF32BA
D38999/20MF32BA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MF32BA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/20MF32BA.pdf
Availability of D38999/20MF32BA
QUANTITY
D38999/20MF32BA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MF32BA
Internal Part NumberEIS-D38999/20MF32BA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MF32BA
Related LinksD38999/, D38999/20MF32BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MF32BA Details Description
Related parts for D38999/20MF32BA
CAP FILM 0.16UF 2% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 2000PSI 7/16-20 UNF 4.5V datasheet.pdf
CABINET ST STEEL 18.1X25.1X72.1 datasheet.pdf
CABLE 2COND 14AWG WHT SHLD 500' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
LED MATRIX 5X7 0.7" 627NM RED datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY DL GOLD 98POS datasheet.pdf
SVF 7.62HP/03/180F SN BK BX datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 3W DO216AA datasheet.pdf
RES SMD 316 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf