Amphenol Aerospace Operations D38999/20MF32BA
D38999/20MF32BA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MF32BA
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/20MF32BA.pdf
Availability of D38999/20MF32BA
QUANTITY
D38999/20MF32BA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MF32BA
Internal Part NumberEIS-D38999/20MF32BA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MF32BA
Related LinksD38999/, D38999/20MF32BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MF32BA Details Description
Related parts for D38999/20MF32BA
CONN HEADER 20PS .100 SINGLE SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.25A TO220-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC DAC 12BIT QUAD 4.096V 10MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
RES 2.74K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES SMD 1.38K OHM 0.6W 3017 datasheet.pdf