Amphenol Aerospace Operations D38999/20MF32JA-LC
D38999/20MF32JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MF32JA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/20MF32JA-LC.pdf
Availability of D38999/20MF32JA-LC
QUANTITY
D38999/20MF32JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MF32JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MF32JA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MF32JA-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MF32JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MF32JA-LC Details Description
Related parts for D38999/20MF32JA-LC
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
CONN HOUSING 8POS .050 RED datasheet.pdf
SENSOR ROTARY POSITION 12MM SMD datasheet.pdf
LED PRISM BI-LVL YW/GN,BLUE SMD datasheet.pdf
RES 38.79 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONN ADAPT MCX PLUG TO TNC JACK datasheet.pdf
TRANS PNP 140V 4A SOT-223 datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M3 datasheet.pdf
BLOWER 50X15MM TACH 12VDC datasheet.pdf