Amphenol Aerospace Operations D38999/20MH21AA
D38999/20MH21AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MH21AA
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 21POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MH21AA.pdf
Availability of D38999/20MH21AA
QUANTITY
D38999/20MH21AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MH21AA
Internal Part NumberEIS-D38999/20MH21AA
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MH21AA
Related LinksD38999/, D38999/20MH21AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MH21AA Details Description
Related parts for D38999/20MH21AA
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
BAG SHLD METAL-IN 4X6 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN TERM BLK 10POS 3.81MM ANGLE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
RES 125 OHM 1.5W 0.25% AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 12PIN SLD CUP datasheet.pdf
BCF 3.81/06/180ZE SN OR BX datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 500MW SOD80 datasheet.pdf
RES SMD 2.61M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf