Amphenol Aerospace Operations D38999/20MH21BE
D38999/20MH21BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MH21BE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT
Datasheet Download
D38999/20MH21BE.pdf
Availability of D38999/20MH21BE
QUANTITY
D38999/20MH21BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MH21BE
Internal Part NumberEIS-D38999/20MH21BE
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MH21BE
Related LinksD38999/, D38999/20MH21BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MH21BE Details Description
Related parts for D38999/20MH21BE
RES SMD 2.55K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANS 2NPN 45V 0.1A 5TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 86.6K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1.5A 8VSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CAP CER 47PF 100V 1% BP 0805 datasheet.pdf
RES 100 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 220 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V JB 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 180V 1.5W DO204AL datasheet.pdf