Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ24AN
D38999/20MJ24AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ24AN
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MJ24AN.pdf
Availability of D38999/20MJ24AN
QUANTITY
D38999/20MJ24AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ24AN
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ24AN
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ24AN
Related LinksD38999/, D38999/20MJ24AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ24AN Details Description
Related parts for D38999/20MJ24AN
IC OPAMP GP 12.5MHZ 14DIP datasheet.pdf
TVS DIODE 8VWM 11.5VC 1.5KE datasheet.pdf
IC REDRIVER PCIE 2CH 36TQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 619 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
VARISTOR 90V 800A DISC 5MM datasheet.pdf
CAP FILM 1000VDC 0.36UF RADIAL datasheet.pdf