Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ24HD-LC
D38999/20MJ24HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ24HD-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MJ24HD-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ24HD-LC
QUANTITY
D38999/20MJ24HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ24HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ24HD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ24HD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MJ24HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ24HD-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ24HD-LC
CONN HEADER 5POS 2MM R/A TIN datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 300MA 3 OHM SMD datasheet.pdf
RES 28.7K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
RES 42.2 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
WLAN802.11G FRONT END MODULE T&R datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 3A ROCKER datasheet.pdf