Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ24PE-LC
D38999/20MJ24PE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ24PE-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MJ24PE-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ24PE-LC
QUANTITY
D38999/20MJ24PE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ24PE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ24PE-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ24PE-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MJ24PE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ24PE-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ24PE-LC
CONN EDGECARD 30POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 6A 120VAC datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CAP CER 50PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
SENSOR PROXIMITY NPN 15M 12-24V datasheet.pdf
IC 4.375V TO92-3 datasheet.pdf
RES NETWORK 2 RES 5K OHM RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 22PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf