Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ24PN-LC
D38999/20MJ24PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ24PN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MJ24PN-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ24PN-LC
QUANTITY
D38999/20MJ24PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ24PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ24PN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ24PN-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MJ24PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ24PN-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ24PN-LC
CONN SOCKET CRIMP 22-26AWG GOLD datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 25V Y5V 0805 datasheet.pdf
CBL RIBN 20COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
CAP FILM 9100PF 5% 2KVDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
RES 1.87K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
IDC SOCKET .100" 40POS datasheet.pdf
IC CPLD 256MC 10NS 208PQFP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM datasheet.pdf