Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ35HB-LC
D38999/20MJ35HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ35HB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 128POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MJ35HB-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ35HB-LC
QUANTITY
D38999/20MJ35HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ35HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ35HB-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ35HB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MJ35HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ35HB-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ35HB-LC
IC DUAL HS PWR FET DRVR 8-DIP datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 1MSPS LP SC70-6 datasheet.pdf
CONN DIN RECEPT 64POS DUAL STR datasheet.pdf
RES SMD 8.2M OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SOIC datasheet.pdf
EMITTER IR 875NM 1A PLCC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 5POS WALL MNT PINS datasheet.pdf
CAP CER 18PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
BOX STEEL 35.98"L X 24.02"W datasheet.pdf
CABLE TIE STANDARD 14.5" datasheet.pdf