Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ46PB-LC
D38999/20MJ46PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ46PB-LC
Brief Description
CTV 46C MIXED PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20MJ46PB-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ46PB-LC
QUANTITY
D38999/20MJ46PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ46PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ46PB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ46PB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20MJ46PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ46PB-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ46PB-LC
CONN HDR DUAL 54POS .100 SRT TIN datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V datasheet.pdf
RES SMD 0.015 OHM 1% 2W 4525 datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 9.99"L X 5.99"W datasheet.pdf
IC OPAMP DIFF 100KHZ 8SOIC datasheet.pdf
TPCM 678 18" X 18' datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 12POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
FINISHING WHEEL 14X4X8" 5A CRS datasheet.pdf