Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ4PC-LC
D38999/20MJ4PC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ4PC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 56POS PIN
Datasheet Download
D38999/20MJ4PC-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ4PC-LC
QUANTITY
D38999/20MJ4PC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ4PC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ4PC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ4PC-LC
Related LinksD38999/2, D38999/20MJ4PC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ4PC-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ4PC-LC
CAP TANT 0.33UF 50V 20% 1206 datasheet.pdf
Connector Header, Top or Bottom Entry 20 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC FPGA 186 I/O 256FTBGA datasheet.pdf
CAP CER 33PF 2KV U2J 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
RES 909K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
IC MCU ARM 2MB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf