Amphenol Aerospace Operations D38999/20MJ7PN-LC
D38999/20MJ7PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20MJ7PN-LC
Brief Description
CTV 99C 97#22D 2#8 TWIN PIN RE
Datasheet Download
D38999/20MJ7PN-LC.pdf
Availability of D38999/20MJ7PN-LC
QUANTITY
D38999/20MJ7PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20MJ7PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20MJ7PN-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20MJ7PN-LC
Related LinksD38999/2, D38999/20MJ7PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20MJ7PN-LC Details Description
Related parts for D38999/20MJ7PN-LC
RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP datasheet.pdf
FIXED IND 20UH 3.2A 39.2 MOHM TH datasheet.pdf
MOD PWR ENTRY 250VAC 16A SNAP QC datasheet.pdf
LOCATOR PLACE .1" CARDEDGE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC FPGA 429 I/O 780FBGA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
LED MOONSTONE WM WHT 3750K TO252 datasheet.pdf
CAP POLYMER 220UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf