Amphenol Aerospace Operations D38999/20TB35BN
D38999/20TB35BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20TB35BN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 13C 13#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20TB35BN.pdf
Availability of D38999/20TB35BN
QUANTITY
D38999/20TB35BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20TB35BN
Internal Part NumberEIS-D38999/20TB35BN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20TB35BN
Related LinksD38999/, D38999/20TB35BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20TB35BN Details Description
Related parts for D38999/20TB35BN
RELAY OPTO 3CH 350V 100MA 16-SOP datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES SMD 54.9OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SENSOR 100PSIS M12 4-20MA datasheet.pdf
RES SMD 165K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 1.5A SOT-23 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
MANOMETER GAUGE COMPOUND datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP-8POS ENCLOSED datasheet.pdf
Chip Monolithic Ceramic Capacitor 0603 X5R 3.3レF 10V datasheet.pdf