Amphenol Aerospace Operations D38999/20TB99SN
D38999/20TB99SN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20TB99SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 7C 7#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20TB99SN.pdf
Availability of D38999/20TB99SN
QUANTITY
D38999/20TB99SN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20TB99SN
Internal Part NumberEIS-D38999/20TB99SN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20TB99SN
Related LinksD38999/, D38999/20TB99SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20TB99SN Details Description
Related parts for D38999/20TB99SN
CONN HEADER 16POS STR LONG LATCH datasheet.pdf
IC TRANSLATOR LEVEL 8CH 20TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
RES 82 OHM 1/2W 5% CF MINI datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 50V 10% 3024 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
SENSOR 48CH 20MM P-P PNP datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
VARISTOR 389V 3.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 1.6PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf