| Internal Part Number | EIS-D38999/20TE99JN-LC | |
| Standard Package | 1 | |
| Category | Connectors, Interconnects | |
| Family | Circular Connectors - Housings | |
| Series | * | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | D38999/20TE99JN-LC | |
 | 22-28-4098 | CONN HEADER 9POS .100 VERT GOLD | datasheet.pdf | |
 | VJ1210A470JBRAT4X | CAP CER 47PF 1.5KV NP0 1210 | datasheet.pdf | |
 | P51-3000-A-B-P-20MA-000-000 | SENSOR 3000PSI 1/8-27NPT 20MA | datasheet.pdf | |
 | HVCB2512JTL10M0 | RES SMD 10M OHM 5% 2W 2512 | datasheet.pdf | |
 | 2-1676914-4 | RES 402 OHM 1/4W 0.1% AXIAL | datasheet.pdf | |
 | 1952869 | TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM | datasheet.pdf | |
 | VE-J3N-EZ-S | CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W | datasheet.pdf | |