Amphenol Aerospace Operations D38999/20WE26JD-LC
D38999/20WE26JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20WE26JD-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS SKT
Datasheet Download
D38999/20WE26JD-LC.pdf
Availability of D38999/20WE26JD-LC
QUANTITY
D38999/20WE26JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20WE26JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20WE26JD-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20WE26JD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20WE26JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20WE26JD-LC Details Description
Related parts for D38999/20WE26JD-LC
IC OPAMP GP 11MHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 1A SOT89 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 R/A SLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
FERRITE CORE RM 400NH N48 datasheet.pdf
ALZ RELAY 1 FORM A 24V datasheet.pdf
CONN FFC VERT 7POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
9P M R/A .318 830PF MTL/BRKT datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC datasheet.pdf