Amphenol Aerospace Operations D38999/20WJ19HC-LC
D38999/20WJ19HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20WJ19HC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/20WJ19HC-LC.pdf
Availability of D38999/20WJ19HC-LC
QUANTITY
D38999/20WJ19HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20WJ19HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20WJ19HC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20WJ19HC-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20WJ19HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20WJ19HC-LC Details Description
Related parts for D38999/20WJ19HC-LC
THERMISTOR NTC 4.7K OHM 5% RAD datasheet.pdf
ADAPTER 40-DIP ZIF TO 44-PLCC datasheet.pdf
BOARD TERMINAL MINI TURRET 50POS datasheet.pdf
RES SMD 374K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
IC SUPERVISOR DUAL ECO SOT23-6 datasheet.pdf
EVALUATION BOARD FOR LM99 datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 900MA 646 MOHM datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.8V SMD datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP CER 13PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf