Amphenol Aerospace Operations D38999/20WJ19JC-LC
D38999/20WJ19JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20WJ19JC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/20WJ19JC-LC.pdf
Availability of D38999/20WJ19JC-LC
QUANTITY
D38999/20WJ19JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20WJ19JC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20WJ19JC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20WJ19JC-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20WJ19JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20WJ19JC-LC Details Description
Related parts for D38999/20WJ19JC-LC
IC REG LDO 1.8V 1A DDPAK datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 66A D2PAK datasheet.pdf
RES SMD 866 OHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 383 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
HOOK MICRO TEST CONN VIOLET datasheet.pdf
VARIABLE TRANSFORMER 264V 2.5A datasheet.pdf
IC LED Driver AC DC Offline Switcher 7-SOIC datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5.2VOUT 50W datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
SWITCH SIDE ACTUATED datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 61POS PIN datasheet.pdf