Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZA35AB
D38999/20ZA35AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZA35AB
Brief Description
TV 6C 6#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZA35AB.pdf
Availability of D38999/20ZA35AB
QUANTITY
D38999/20ZA35AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZA35AB
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZA35AB
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZA35AB
Related LinksD38999/, D38999/20ZA35AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZA35AB Details Description
Related parts for D38999/20ZA35AB
CAP TANT 2.2UF 35V 10% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 133K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC CONV DC-DC 15W DUAL 5V PCB datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 36V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONN HEADER .100" DUAL R/A 44POS datasheet.pdf
RES 15.4 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf