Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZA35BA
D38999/20ZA35BA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZA35BA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 6C 6#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZA35BA.pdf
Availability of D38999/20ZA35BA
QUANTITY
D38999/20ZA35BA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZA35BA
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZA35BA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZA35BA
Related LinksD38999/, D38999/20ZA35BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZA35BA Details Description
Related parts for D38999/20ZA35BA
IC VOLTAGE MONITOR TRPL 14-TSSOP datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 300 OHM 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 380MA 790 MOHM datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 500MW 0805 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DP3T 5A 120V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM datasheet.pdf
IC OFFLINE SW PSR 12ESOP datasheet.pdf
RES SMD 3.57K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OSC MEMS 50MHZ H/LV CMOS SMD datasheet.pdf
4,7UF 35V 6,7X15,3MM 125C 20000H datasheet.pdf
CAP 150 UF 20% 50 V datasheet.pdf