Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZA35SD-LC
D38999/20ZA35SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZA35SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 6C 6#22D SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZA35SD-LC.pdf
Availability of D38999/20ZA35SD-LC
QUANTITY
D38999/20ZA35SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZA35SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZA35SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZA35SD-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZA35SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZA35SD-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZA35SD-LC
IC LEVEL XLATOR/SIM PS 16SSOP datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
ENCLOSURE CUB4/5 DT8 CHASSIS MNT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
EPII 2 POS CABLE ASSEMBLY datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT datasheet.pdf
SWITCH REED MAG SMT 27-33AT 200V datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 10% 2000VDC datasheet.pdf