Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZA98AB
D38999/20ZA98AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZA98AB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 3C 3#20 PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZA98AB.pdf
Availability of D38999/20ZA98AB
QUANTITY
D38999/20ZA98AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZA98AB
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZA98AB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZA98AB
Related LinksD38999/, D38999/20ZA98AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZA98AB Details Description
Related parts for D38999/20ZA98AB
FIXED IND 4.7UH 1.68A 96 MOHM datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.5A TO220-5 datasheet.pdf
FERRULE 0.25MM 12 YLW 1 = 500PCS datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1210 datasheet.pdf
RES SMD 120 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RES 125K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 44MM datasheet.pdf