Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZA98SB
D38999/20ZA98SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZA98SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 3C 3#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZA98SB.pdf
Availability of D38999/20ZA98SB
QUANTITY
D38999/20ZA98SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZA98SB
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZA98SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZA98SB
Related LinksD38999/, D38999/20ZA98SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZA98SB Details Description
Related parts for D38999/20ZA98SB
XFRMR LAMINATED 56VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 430 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES MO 1/2W 20 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
HEX KEY L SHAPE 4MM 2.68" datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 20POS 5A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS SKT datasheet.pdf
CABLE 12POS .100 JUMPER 4 INCH datasheet.pdf