Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZB35HB-LC
D38999/20ZB35HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZB35HB-LC
Brief Description
TV 13C 13#22D PIN RECP
Datasheet Download
D38999/20ZB35HB-LC.pdf
Availability of D38999/20ZB35HB-LC
QUANTITY
D38999/20ZB35HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZB35HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZB35HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZB35HB-LC
Related LinksD38999/20, D38999/20ZB35HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZB35HB-LC Details Description
Related parts for D38999/20ZB35HB-LC
OPTOISOLTR 2.5KV 2CH DARL 8SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 773 I/O 1020FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 7A 125VAC/VDC 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
Thermal Pad TCF 4000 PXF 0.32" datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.4M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf