Amphenol Aerospace Operations D38999/20ZB99BD
D38999/20ZB99BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/20ZB99BD
Brief Description
TV 7C 7#20 SKT RECP
Datasheet Download
D38999/20ZB99BD.pdf
Availability of D38999/20ZB99BD
QUANTITY
D38999/20ZB99BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/20ZB99BD
Internal Part NumberEIS-D38999/20ZB99BD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/20ZB99BD
Related LinksD38999/, D38999/20ZB99BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/20ZB99BD Details Description
Related parts for D38999/20ZB99BD
CAP CER 1UF 25V X5R 0805 datasheet.pdf
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5MM datasheet.pdf
BOX PLSTC GRAY 17.87"L X 15.99"W datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 5V 10A datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT LC-LC 24-PLEX datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
FIXED IND 9.5NH 680MA 200 MOHM datasheet.pdf
LT CURTAIN COVER PAIR datasheet.pdf
OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 12UF 5% 1000VDC RADIAL datasheet.pdf